Cem Belevi’den İrem Derici’ye: Mağdur edebiyatı yapmasın!

Posted by

2021 yazında sürpriz bir aşka yelken açan, birkaç ay sonra ilişkilerini noktalayan İrem Derici ile Cem Belevi, ayrılığın 96’ncı gününde barışmıştı. Hollanda’da aşk tazeleyen ünlü çiftin mutluluğu yine kısa sürdü. ‘En İyi Erkek Şarkıcı’ ödülünü almak için Okan Üniversitesi’ne gelen Cem Belevi, eski sevgilisinin olay yaratan açıklamalarına bu kez sert bir yanıt verdi.

“YOK ALDATMA, YOK BAŞKA BAŞKA ŞEYLER!”

Cem Belevi’nin İrem Derici’yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberi magazin kulislerinde çalkalanıyor. İhanet iddiasının ardından 7.8 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunan Derici, meslektaşına yönelik isim vermeden hakarete varan ifadeler kullandı. “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler” diyen popçuya, Cem Belevi’den yanıt gecikmedi.

Olay sözler üzerine nasıl bir tavır sergileyeceği merakla beklenen şarkıcı, basın mensuplarının karşısına çıktı ve biten ilişkisi hakkında şu açıklamayı yaptı:

İlişkimle ilgili konuşmayı sevmiyorum ama paylaşım yaptığı için birkaç şey söylemek istiyorum, kendisine de ilettim zaten. Aslında biz İrem’le daha önce ilişkimizi noktaladık. Bunu duyurmak istemedi, benden de rica etti. Özel bir sebebi var, kendisine ve ilişkimize saygı duyduğum için o da bende kalacak. Her şeyden önce karşımda bir kadın var, çok değerli bir meslektaşım var, çok güzel de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz ilişki yaşıyoruz, inişli çıkışlı. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok başka başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim de içim çok rahat. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir kadını aldatamam, beceremem böyle şeyleri. Aşkımı coşkuyla yaşayan bir insanım.

“YAZ SONUNA KADAR İREM’İ ŞUTLARIM ZATEN”

İrem Derici, ünlü şarkıcının açıklamalarının ardından adeta çılgına dönerek, şu ifadeleri kullandı:

Über samimiyetsiz açıklamayı izledim. Ben birkaç saat uyuyup uyanayım, her şeyi anlatayım. Sıktı artık bu sahtekarlık. A’dan Z’ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi, ne dersin? ‘Yaz sonuna kadar İrem’i şutlarım zaten, şu takvimi bir doldurayım, şimdi kötü çocuk imajı çizemem’ mi olsun ilk konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer’lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya, bana fartk etmez!

“BU İŞE DÜN MÜ BAŞLADIM?”

Bekir Okan Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Yılın Enleri Ödül Töreni’nde ‘En İyi Erkek Şarkıcı’ ödülüne layık görülen Cem Belevi, Derici’nin bahsettiği ses kayıtları hakkında, “Ben de sizden fazla bir şey bilmiyorum” dedi. “Derici için ‘Konserlerimi doldurduktan sonra şutlayacağım’ sözlerini sarf ettiniz mi?” sorusunu ise “Dün mü başlamışım ben bu işe? Bu ödülleri neden alıyorum? Herkes bir haddini bilsin. Mağdur edebiyatı yapmasın” diyerek sert çıktı.

“HERKES KENDİ DURUŞUNA BAKSIN”

İlk açıklamasında “İrem’i hala çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum” diyen 34 yaşındaki şarkıcı, ayrılığın perde arkasında dair “Aldattığınız doğru mu? sorusuna, “Kimse mağdur edebiyatı yapmasın. Herkes kendi duruşuna baksın, davranışına baksın” yanıtını verdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.