Denizlispor’da kulüp lideri Mehmet Uz’dan futbolcu alacaklarına ait açıklama

Posted by

Spor Toto 1. Lig gruplarından Denizlispor’da kulüp lideri Mehmet Uz, futbolculara ödemeleri en kısa vakitte yapacaklarını bildirdi.

Mehmet Uz, yaptığı yazılı açıklamada, takımlarında yer alan oyuncuların alacaklarının kuruşu kuruşuna ödeneceğini ve ekibin 25 Haziran’da toplanarak çalışmalara başlayacağını belirtti.

Takımda mukavelesi sona erenler hariç hiçbir futbolcunun boşa çıkmayacağını kaydeden Uz, “Alacakları için ihtar çeksin yahut çekmesin tüm futbolcularımızla tek tek görüştüm. Onlara ödemeler konusunda bilgi verdim. Tüm imkanlarımızı zorlayarak ödemelerimizi sürdürüyoruz. En kısa vakitte mevcut takımımızdaki futbolcularımızın hepsi alacaklarını tahsil etmiş olacak” sözlerini kullandı.

“İDDİALARA TARAFTARLAR PRESTİJ ETMESİN”

Yeni dönem hazırlıklarına başladıklarını belirten Mehmet Uz, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Denizlispor Kulübü, her şeyin ve herkesin üstünde. Kimse kendisini bu kulübün üzerinde görerek hareket edemez. Bu kulüp yarım asrı geçen ulu mazisiyle tüm Denizli’nin ve Denizlisporluyum diyenlerindir. Bu anlayışla misyonumuzun başındayız. Ne kelam verdiysek yerine getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte bize verilen takviye maddi manevi en büyük gücümüz oldu. Son devirlerde kimi futbolcuların gruptan ayrılacağı, futbolculara ödeme yapılamadığı üzere ortaya atılan savlara taraftarların prestij etmemesini istiyorum. Biz işimizi en uygun biçimde yapmaya ve bu kulübü daha hoş günlere taşımaya çalışıyoruz.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.