Dev marka yaz indirimlerine özel kablosuz kulaklık fiyatını 125 TL’ye düşürdü!

Posted by

Babalar gününe artık sayılı günler hatta saatler kaldı. Muhtemelen babanız için en doğru hediyeyi çoktan seçmişsinizdir. Fakat hala seçim yapmadıysanız, normalde çok daha pahalıya satılan bir kablosuz kulaklık modelini sizlere tavsiye edebiliriz.

Aslında bu model normalde 350 TL bandında bir fiyattan satılıyordu. Fakat şu sıralar hem yaz indirimleri, hem de babalar günü indirimleri söz konusu. Hal böyle olunca pek çok ürünün fiyatında da muazzam indirimler gerçekleşiyor.

Dev marka yaz indirimlerine özel kablosuz kulaklık fiyatını 125 TL’ye düşürdü!

Sizlere tavsiye edeceğimiz model bluetooth 5.0 teknolojisi ile geliyor. Bu sayede telefonunuza kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabiliyor. Ayrıca 10 metre mesafeye kadar menzili olduğundan ötürü kolay kolay da kopma vs. yapmıyor.

Oldukça şık bir şekilde tasarlanan kulaklık, 10 saate kadar pil süresi sunuyor. Üstelik bu kulaklığı kutusuna yerleştirdiğinizde, kutunun mevcut şarjını da dijital ekrandan görüntüleyebiliyorsunuz. Bu özellik günümüzde pek çok kablosuz kulaklıkta mevcut değil. Dolayısıyla artı bir özellik olduğunu söyleyebiliriz.

Tamamen dokunmatik kontrollerle donatılmış olan bu ürün tüm Android ve iOS cihazlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan kulaklığa bağlanmak. Sonrasında aramaları bu kulaklık üzerinden cevaplayabilir ya da müziklerinizi kulaklık üzerinden değiştirebilirsiniz.

Hali hazırda indirimli olarak satılan bu kulaklığın indirimli satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İndirim stoklarla sınırlı olduğu için tıkladığınızda ürün tükenmiş olabilir. Bu konuda ne yazık ki elimizden bir şey gelmeyecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.