Dünürlerin iğrenç olayı: Kaynanamla Babam Çıplak… Esra Ezmeci’den ifşa önerisi

Posted by

İlişkiler üzerine yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Esra Ezmeci, FOX TV’de yayınlanan yeni programında da birbirinden değişik mevzuları işlemeye devam ediyor. Takipçilerinden kendisine gelen soru ve itirafları isim vermeden yayınlayan Ezmeci’nin her paylaşımı olay olurken, bazıları ise bunun kurgu olduğunu düşünüyor. Tekrar bir takipçisi tarafından gelen değişik itirafı yayınlayan Ezmeci, herkesi şaşkınlığa uğrattı. İşte herkesin okurken akıl tutulması yaşadığı o itiraf.

HERKESİ ŞAŞKINLIĞA UĞRATAN İTİRAF

Kendi şahsî toplumsal medya hesabından bağlantı ve terapi uzmanlığı yapan Psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen soruları yanıtlayıp yayınlamaya devam ediyor. Gelen tuhaf ve farklı sorular karşısında bazen hayretlere düşen Ezmeci, tekrar herkesi şaşkınlığa uğratan bir paylaşım yaptı.

KAYNANASI İLE BABASI ORTASINDA GEÇEN İĞRENÇ OLAY

Evlenme yolunda olan bir bayan takipçisi kaynanası ve babası ortasında geçen enteresan olay için Ezmeci’den yardım istedi. Bayan takipçisi Ezmeci ile paylaştığı itirafta, “Nişanlımın annesi babama çıplak fotoğraflarını atmış. Babam da atmış. Annem çıldırdı” tabirlerine yer verdi. Herkesi şaşkınlığa uğratan bu itiraf karşısında ise Esra Ezmeci, “Burada siz nişanlınızla bağlantınızı müdafaaya devam edin. Evvel kendi ailenizle bu mevzuyu konuşup bir tarafta fevriliği engelleyin, sonra nişanlınızla sakince çalışın” cevabını verdi.

İŞTE BAYAN TAKİPÇİSİNDEN GELEN O ŞAŞIRTAN İTİRAF

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.