Dursun Özbek ve idaresi mazbatalarını aldı

Posted by

Galatasaray Lideri Dursun Özbek ve idaresi, düzenlenen merasimle mazbatalarını aldı. 

Törende açıklamalarda bulunan Lider Özbek, “Galatasaray Spor Kulübü benim yuvam. Arkadaşlarımla birçok projelerimiz var. İnşallah bunları realize edeceğiz” dedi.

Galatasaray Spor Kulübü’nün 11 Haziran Cumartesi günü yapılan Harikulâde Seçim Genel Konseyi’nde lider seçilen Dursun Özbek ve seçilen şuralar, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen merasimle mazbatalarını aldı.

“Galatasaray’a hizmet için geldik”

Mazbata merasiminin akabinde Lider Dursun Özbek, GSTV’ye şu açıklamaları yaptı:

“Galatasaray’a grubumla birlikte hizmet için geldik. Cumartesi günü seçimler oldu. Barış içinde hoş bir atmosferde geçti. Tekrar misyon almanın heyecanını taşıyorum. Galatasaray Spor Kulübü benim yuvam. Arkadaşlarımla birçok projelerimiz var. İnşallah bunları realize edeceğiz. Tüm topluluğumdan birlik ve beraberlik bekliyorum. Biz büyük bir aileyiz. Barış sağlamak istiyorum. Artık küslükler olmasın. Sevgi iklimi hakim olsun. En kıymetli vazifelerimden bir tanesi bu. Birbirimizi sevmememiz için hiçbir sebep yok. Büyük bir aileyiz. İnşallah bunda muvaffak olacağız. Tüm genel şura üyelerden, taraftardan bu bahiste yardımcı olmalarını diliyorum. Sevgi iklimi bizi başarılarla çok çabuk buluşturacaktır.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.