Ece Erken, ölen eşinin doğum gününü kutladı

Posted by

Ünlü sunucu Ece Erken, 7 aylık evli olduğu Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu 25 Ocak’ta Yeşilköy’de ortağı olduğu balık restoranında uğradığı silahlı taarruzda kaybetmişti.

Eşinin vefatıyla büyük acı yaşayan Erken, sıkıntı toparlanmıştı.

Oğlu ile vakit geçirerek nefes almaya çalışan Erken için bugün tekrar anılar canlandı.

Yeni yaşını kutladı

Haziran 2021’de Bodrum’da hayatını birleştirdiği avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yeni yaşını kutlayan Ece Erken, romantik günlerden kalma fotoğraflar da paylaştı.

Instagram hesabından paylaşım yapan Erken, hislerini şöyle söz etti:

“Ölüm geride kalanlar için…”

“Bugün 13 Temmuz canım eşimin doğum günü… Hayat ne kadar devam ediyor üzere görünse de dehşetli bir boşluk var içimde ve hiçbir vakit geçmeyecek bir boşluk. Çok özlüyorum, birlikte yaptığım şeyler de artık tek başımayım, aslında vefat geride kalanlar için…

“Şafak’ım, şüphesiz kavuşacağız”

Keşke son sefer sarılabilseydim, o kadar çok keşkem var ki… Ne söylesem daima eksik… Hasretle, hasretle anıyorum Şafak’ımı.

İyi ki doğmuşsun, uygun ki senin üzere adam üzere adamı tanımışım, beni eksik bırakıp gittin Şafak’ım, elbette kavuşacağız.”

Evlilik yıl dönümlerinde içini dökmüştü

Ece Erken, geçtiğimiz ay da Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlilik yıl dönümlerinde duygusal bir paylaşımda bulunmuştu.

Nikah anlarında çekilen görüntüleri Instagram’dan paylaşan ünlü isim, gönderisinde şu sözlere yer vermişti:

“4 Haziran 2021… Ömrümün sonuna kadar olacağımı, birlikte yaşlanıp, birlikte öleceğimizi düşündüğüm adama, adam üzere adama ‘Evet’ dedim. Çok sade, kendi halimizde, kendi ortamızda kıydığımız nikahımızla… Canımın canı yanıyordu o gün. Akrabasına kanser teşhisi konmuştu. Çiğdem ablasına…

“Rabbim’in adaleti şaşmaz”

O yüzden ne kutlama yaptık, ne sizinle paylaştık. Taa ki Çiğdem ablasının test sonuçları hoş çıkana kadar. Sır üzere sakladım. Ailelerimizle kutlayamadık. ‘Kanser hastalığı varken, eğlendi, evlendi’ demesinler diye… Gerçi Şafak’a onun olduğu kadar vefalı tek kişi olmadı ancak o daima vefalıydı. Bizim bugün evlilik yıl dönümümüz…

Katiller, sebebiyet verenler, para peşinde olanlar olmasa biz bugün tekrar beraberdik. Canım Şafak’ım biliyorum ki kemiklerini sızlattılar. Şerefsizlik, vefasızlık yaptılar. Bunlar seni çok üzmüştür fakat Rabbim’in adaleti şaşmaz. Çok sevdim seni, çok… Oğluma baba, bana her şeydin. Rabbim yerini cennet etmiştir inşallah…”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.