Funda Arar hastaneye gittikten sonra sahneye çıktı

Posted by

Sanatçılar topluluğunun ünlü isimlerinden 47 yaşındaki Funda Arar, Kurban Bayramı’nın dördüncü gününde Muğla’nın Bodrum ilçesindeki bir otelde sahne aldı.

İşini severek yaptığını belirten başarılı sanatçı, sahne öncesi gözünün iltihap kaptığını belirtti. Doktora giden Arar, uygun olduğunu söyleyerek sahneye çıktı.

Ayrıca 47 yaşındaki Funda Arar, konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“Yoğun konser maratonun içerisindeyiz”

İşinin biraz yorucu oluğunu belirten Funda Arar“Yoğun bir konser maratonun içerisindeyiz, biraz yorucu fakat işimiz sonuçta bu severek yapıyoruz” dedi.


“Sağ gözüm iltihap kapmış”

Dün gece birden sağ gözünün şiştiğini söyleyen başarılı sanatçı, “Bugün konsere herhalde gözlükle çıkacağım dedim. Sağ gözüm iltihap kapmış, hastaneye gittik, ilaç verdiler, bugün biraz daha uygunum.” dedi.

“Şarkılarımızı daima bir ağızdan seslendirelim”

Kendisini dinlemeye gelen yüzlerce müzikseverin bayramını kutlamayı ihmal etmeyen 47 yaşındaki Arar, “Her bayram olduğu üzere bu bayram da birlikte müziklerimizi daima bir ağızdan seslendirelim.” diyerek konserin fitilini ateşledi.


Ayakta alkışlandı

İHA’nın haberine nazaran; Funda Arar, gücüyle sahnede bir an olsun yerinde durmayarak performansıyla ayakta alkışlanırken yaklaşık iki saat boyunca sahnede kaldı.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.