G.Saraylı futbolcular, hakem ve VAR’a isyan etti, ceza almamak için böyle dedi: Biz konuşmayalım

G.Saray’ın Başakşehir’e yenilip Türkiye Kupası’na veda ettiği maçın ardından Sarı- Kırmızılı futbolcuların hakem Kadir Sağlam’ın ve VAR’daki Özgür Yankaya’nın kararlarına isyanı vardı. Yedikleri ikinci gol öncesi faul bekleyen, Mertens’in ağlara giden topu elle müdahale gerekçesiyle sayılmayan ve 2 pozisyonda penaltısı verilmeyen G.Saraylı futbolcular, soyunma odasında dert yandı.

Hem yerli hem yabancı oyuncular, “Neden bizim her maçımızda hakem hataları yaşanıyor, neden penaltılarımız verilmiyor, neden rakiplerimiz kırmızı kart görmesi gereken pozisyonda kırmızı görmüyor” diye isyan etti.

Hakem hataları nedeniyle kaybedilen maçın ardından futbolcular soyunma odasında aldıkları kararla yayıncı kuruluşa ve gazetecilere hiçbir açıklama yapmadı. Oyuncular, kulüp yetkililerine, “Konuşursak hakemleri eleştireceğiz, sonra bizi Disiplin Kurulu’na gönderecekler, ceza alma ihtimalimiz doğacak, bu nedenle biz konuşmayalım” diyerek maç sonrası açıklama yapmama kararlarını iletti.

YENİ YOL HARİTASI

“GALATASARAY’DA KALIRIM”

Galatasaray’ın Paris Saint Germain’den kiraladığı Icardi, geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Arjantinli golcü, Galatasaray’da mutlu olduğunu ve İstanbul’da kalmak istediğini söyledi.

Icardi, “Burada kalmak için sabırsızlanıyorum. Paris Saint Germain’e dönmek istemiyorum. Burada dünyanın en iyi oyuncusu benmişim gibi hissediyorum. Burada bana çok ilgi var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir