Günlük burç yorumları 13 Mayıs Cuma

Posted by

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Oburlarının sizi etkilemesine müsaade veriyorsunuz, daha doğrusu, onların sizi görmesi istediği üzere davranıyorsunuz. Kendiniz için birtakım yüksek beklentiler koymuş üzeresiniz ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın, onlara ulaşmak epeyce sıkıntı olacak.

Bu durum, günün yarısına gelmeden çok yorulacağınız ve ne yapmak istediğinizi yine düşünmeniz gerekeceği manasına gelir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Her zamankinden çok daha açık olduğunuz ve aksi halde uzak duracağınız birtakım mevzulara yaklaşma cüretiniz olduğu için bağlantı yeteneğiniz bu Cuma gününün merkezinde olacak.

Bu, finansal kararlar için de şahane bir gün ve şu anda pek çok insanın kendi mali durumuyla ilgilenmeyeceğinden, bunun önceliğiniz olacağı gerçeğine şaşırabilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Cuma gününüzü epey sıra dışı beşerlerle geçireceksiniz ve onlardan hem âlâ şeyler hem de birtakım varoluşsal sorunlar alacaksınız.

Konuttaki birtakım aktiviteler için de heyecanlısınız ancak tıpkı vakitte olan biten öteki şeyler hakkında biraz başınız karışıyor ve bugünün olayları işleri daha da karıştıracak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün mümkün olduğunca çok şeyi halletmeye çalışıyorsunuz fakat görünüşe nazaran bir arkadaşınızın müdahalesi planlarınızı geciktirebilir.

Onunla genel olarak vakit geçirmekten memnunsunuz ve bugün de bir istisna olmayacak, lakin muhtemelen sizden biraz uzak duracaklar, zira tahminen de daha evvel yaptığınız şey hala onun aklında.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Cuma günü seçeneklerinizi daha güzel keşfetmeniz gerekecek zira görünüşe nazaran birtakım aktiflikleri kaçırıyorsunuz.

Ayrıyeten bir gaye de belirlemeniz gerekecek zira bu çok ağır bir gün olacak ve dikkatinizin basitçe dağılması beklenen. Bunun dışında dışarıda biraz vakit geçirmek size çok yeterli gelecek.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün bakış açınız çok dar olacak ve yanlış yapmak üzere olduğunuz asıl şey, diğerlerine fikir için danışmayacağınız gerçeğidir.

Kendinize güvenmeniz gerekse de yapılması gerekenler konusunda kendinizi yanlışsız bilginin kapılarını açmazsanız, muhtemelen en düzgün kararı vereceğinizi düşünemezsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Etrafınızdakilere olağandan çok daha fazla dikkat ediyorsunuz ve kimi enteresan iç görüler kazandıkça bunun nitekim işe yaradığını fark ediyorsunuz.

Bu durum, kelam konusu avantajı manipüle etmek için kullanmanız gerektiği manasına gelmiyor, fakat bu Cuma günü insanlardan alacağınız şeyler için ne yapmanız gerektiğine dair kimi planlarınız var.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu Cuma günü duygusal hususlar sizin için birinci sırada olacak ve bu, herkesle etkileşime gireceğiniz çok olumlu bir husus.

Partneriniz samimiyetinizden şad olacak ve hatta arkadaşlarınız sizi model olarak alabilir. Öte yandan, önümüzdeki günler için hangi planları yapmanız gerektiği konusunda epeyce seçici olabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu Cuma günü kimi yanlış anlaşılmalar olabilir.

Bu yanlış anlaşılmalara gülüp geçmek zorunda kalabilirsiniz. Kimi yeteneklerinize çok güveniyorsunuz ve bunun dışında olan hiçbir şey sizi tehdit etmeyecek.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Birtakım eski fikirlerinizden uzak durmaya çalışıyorsunuz ve görünüşe nazaran bu hakikaten işe yarıyor.

Kendinizi işinizle meşgul ediyorsunuz ve böylelikle oradan da birtakım değişik sonuçlar alabilirsiniz. Birtakım Oğlaklar, kendileriyle tıpkı yaştaki beşerlerle etkileşim kurmayı başkalarından daha kolay bulacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Cuma kimi değişik fikirler sizi rahatsız ediyor üzere görünüyor ve kimsenin zihninize gerçek bir iç görü kazandırmasına müsaade vermeyecek olsanız da insanlara birtakım ipuçları vereceksiniz.

Büyük ihtimalle partneriniz bu durumunuzu fark edecek ve sizi kurtarmaya gelecek. Yeniden de işleri fazla karmaşık hale getirmeyin zira onun sabrının da bir hududu var.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu Cuma, yapmanız gereken her şeyi düzgün yaptığınız bir eğitim günü.

Kendinizi yahut öbür bir sıkıntıyı ifa ederken şiirsel olmaya çalışırsanız bağlantının tesiri azalacak üzere göründüğü için objektif olmanız ve ne düşündüğünüzü tam olarak söz etmeniz gerekir. Öğlenden sonra sezgilerinize de gereksinim duyulabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.