Samsun’da kayıp Emine’yi arama çalışmaları sürüyor

Posted by

Samsun’un Çarşamba ilçesinde kaybolan 10 yaşındaki engelli Emine Ayhan’ı arama çalışmaları 9 gündür aralıksız sürerken Vali Zülkif Dağlı çalışmalarını yerinde inceledi. Yeşilırmak Havzası havadan ve yerden 83 işçi ile taranıyor.

9 GÜNDÜR ARANIYOR

7 Temmuz sabahı kaybolan 10 yaşındaki engelli Emine Ayhan’ı AFAD, Kıyı Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı, Vilayet Emniyet Müdürlüğü, Vilayet Jandarma Komutanlığı, Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğü ve Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı işçileriyle arama-kurtarma çalışmaları 9 gündür aralıksız sürerken, Vali Zülkif Dağlı çalışmaları yerinde inceledi.

Yeşilırmak Havzası boyunca havadan ve yerden yapılan arama çalışmaları hakkında açıklama yapan Vali Dağlı, “Yeşilırmak Havzası boyunca hava takviyeli yürütülen çalışmalar bugün de 20 araç, 5 bot, 3 arama köpeği, AFAD Arama TIR’ı ve 83 işçinin iştirakiyle devam ediyor. Emine kızımızın arama-kurtarma çalışmalarına katılan ailesi ve komşularıyla da görüştük, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Yavrumuza en kısa müddette ulaşmak umuduyla çabayla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” sözlerini kullandı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.