Simitçide oturan bayanı, cinsel organını gösterip taciz etti

Posted by

Selçuklu ilçesi Ferhuniye Mahallesi Ankara Caddesi’nde, simitçide kahvaltı yapan S.K. isimli bayan, yandaki apartmana birinin 3-4 kez girip çıktığını gördü. Bu sırada kimliği bilinmeyen kişi, pantolonunu indirerek cinsel organına dokunmaya başladı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Durumu fark eden S.K., oturduğu yerden panikle kalkmak istedi. Tacizcinin bulunmasını isteyen S.K., şikayetçi oldu.

Çevredeki iş yerlerinin güvenlik kamerasına yansıyan olayda şüphelinin, apartmana girerek içeride pantolonunu açtığı, fark edilmesi üzerine bisikletine binerek uzaklaştığı görüldü.

‘ÇOK KORKTUM’

Olayı anlatan S.K., çok korktuğunu ve kendisini taciz eden kişinin bulunmasını istediğini belirterek, “İlk kez başıma bu türlü bir şey geldi. Birebir kişiyi hastaneden çıkarken de görmüştüm. Beni takip ettiğini düşünüyorum. Pastaneye oturduğumda ise birkaç kere apartmana girip çıktığını gördüm. Birinci başta kendisinin orada oturduğunu düşünerek önemsemedim. Birkaç dakika sonra ise bana bakarak cinsel organına dokunduğunu fark ettim. Çok korktum. Bir şey diyemedim. Oturduğum masadan kalktım. Pastane çalışanı benim paniklediğimi görünce ne olduğunu sordu. Paniklediğimi için bir şey olmadığını söyledim ancak çalışan kişi bir şey olduğunu fark ederek apartman girişine yöneldi. O sırada ise bu kişinin bisikletine binerek uzaklaştığını gördüm. Bu kişinin bulunup ceza alması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Şikayetçiyim. Bu insanların rahat bir biçimde elini kolunu sallayarak sokaklarda gezmesini istemiyorum” diye konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.