Sol Beyniniz Mi Daha Düzgün Çalışıyor Yoksa Sağ Beyniniz mi? Bu Kişilik Testi Sayesinde Bunu Öğrenmek Mümkün!

Posted by

Bu sayede kişilik testleri hangi zihin gücüne sahip olduğunuzu açığa çıkarıyor. Sol Beyniniz mi daha baskın, yoksa sağ beyniniz mi? Beyninizin baskın olan kısmı davranışlarınız ve söylemlerinizi epey tesirler. Kimi açıklamalara nazaran her şahısta beynin yalnızca tek bir tarafı baskın olarak biliniyor. Sol beyniniz analitik ve metodik düşünme ile ilişkilendiriliyor, lakin sağ beyniniz daha çok yaratıcı düşünme ve sanatsal hünerlere hitap ediyor. Bu kişilik testinde birinci olarak gözünüze çarpan hayvan, hangi zihin gücüne sahip olduğunuzu açığa çıkarıyor.

Akıl yürütme, gerçekler ve sözler ile yetenekli olan, tıpkı vakitte muazzam sayısal maharetleri kendisinde barındıran bireylerin sol beyni daha çok baskın olduğu biliniyor. Ama epeyce sezgisel ve sanata, hayaller kurma ve hayal gücüne ziyadesiyle yatkın bir insanın sağ beyni daha baskın olduğu ön plana çıkıyor. Pekala, sizin hangisi daha baskın? İşte bunu öğrenmenin en kolay yolu.

FOTOĞRAFTA BİRİNCİ OLARAK GÖRDÜĞÜNÜZ ŞEYİ TESPİT ETTİKTEN SONRA AŞAĞIDAN ÖZELLİĞİNİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

ASİL MAYMUN: SAĞ BEYİNLİ BİR KİŞİLİK OLDUĞUNUZU GÖSTERİR

Fotoğrafta öncelikle asılı halinde bir maymun görüyorsanız beyninizin sağ yarıküresinin çok daha etkin olduğu ön plana çıkar. Yaratıcı, duygusal, Dürtüsel, yenilikçi özellikler sizde var. Hatta her şey için büyük hayalleriniz var.

KAPLAN BAŞI: SOL BEYİNLİ BİR KİŞİLİK OLDUĞUNUZA İŞARET EDER

Fotoğrafta birinci olarak bir kaplanın başını görüyorsanız beyninizin sol yarıküresinin daha etkin olduğu manasına gelir. Mantıklı, rasyonel, analitik güzel organize olmuş, maksat odaklı ve gerçekçi bir kişiliksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.