Yalancılıkla suçlanan Müge Anlı resmen delirdi! ‘Sana bir çarparım bir de yer çarpar’

Posted by

Gündüz kuşağının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in son bölümüne katılan Selami Bey’in Müge Anlı’ya ithamları sosyal medyada gündem oldu. Selami Bey’in yalancılıkla suçladığı Müge Anlı, duydukları karşısına adeta çılgına dönerek “Sana bir çarptım mı bir de yer çarpar” dedi.

Türkiye’nin sevilen sunucularından Müge Anlı, hafta içi her gün “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programıyla izleyenlerin karşısına çıkıyor. Birbirinden ilginç konu ve konukların gündeme geldiği programın son bölümünde yaşananlar Müge Anlı’yı çileden çıkardı.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert

16 Ağustos 2021 tarihinde ırmak kenarında cesedi bulunan Muhammed Burhan cinayetinin işlendiği programda katilin kim olduğu büyük merak konusu haline geldi. Cinayet araştırması hızla devam ederken, öldürülen Muhammed Burhan’ın eşi Fatma’nın, yanlarında çalışan Selami ilişkisi olduğu öğrenildi. Kaçmak isteyen ikilinin arasındaki ilişkinin bir ‘kıskançlık cinayetine’ dönüşebileceği iddiası ise ortalığı karıştırdı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Muhammed Burhan olayı

İddiaların hedefindeki Selami programa katılarak Müge Anlı’yı hedef aldı ve yalancılıkla suçladı. Selami’nin dedikleri üzerine adeta deliye dönen Müge Anlı ise “Ben yanındaki Fatma değilim beni oraya buraya sürükleyesin, sana bir çarptım mı bir de yer çarpar” diyerek Selami’ye ateş püskürdü.

Müge Anlı canlı yayında yalancılıkla suçlandı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.