Adana’da Hayatta Kalma Mücadelesi: Eşi En Yakın Arkadaşıyla Kaçan Kadın 4 Çocuğuyla Ortada Kaldı

Adana’nın Karataş ilçesinde yaşayan 32 yaşındaki Tezcan S. isimli kadın hayatta kalma mücadelesi veriyor. Harabeyi andıran bir evde yaşamaya çalışan talihsiz kadın, ‘Bir göz evim olsun istiyorum. En büyük hayalim; sabah kalkıp, penceremi açıp, evimi havalandırabilmek’ diyerek yardım istedi.

Adana’nın Karataş ilçesinde yaşayan 32 yaşındaki Tezcan S., arkadaşıyla kaçan kocasının ardından zorlu yaşam koşullarıyla baş başa kaldı.

İddiaya göre; kendisi de evli olan Tezcan S.’nin arkadaşı S.K. ile eşi Ö.S. arasında gönül ilişkisi başladı. S.K., 3 çocuğunun babasından boşandı. Ö.S. de eşi Tezcan’ı 4 çocuğuyla bırakıp, S.K. ile Ankara’ya gitti.

Kirayı ödeyemediği için evsiz kalan Tezcan S. ile çocuklar, yardım sonrası harabeyi andıran bir eve yerleşti. Çalışamadığı için para da kazanamayan Tezcan S., yardım istedi.

S.K.’ya güvenip, arkadaş olduğunu belirten Tezcan S., “Eşim beni arayıp ‘Sende hiç vicdan yok mu? S.K. hamile. Onunla evleneceğiz. Boşan benden’ diyor. Boşanmak istiyorum ama 4 çocuğunu, 8 yıllık eşini böyle bırakmak mı doğru olan? Yüz evlilik yapsa da bu çocuklara bakmak zorunda. Çocuklarımın karnı tok yatsın diye aç yattığım çok gün oldu. Yeter ki onlar mutlu olsun. En azından bir banyo yapmak istiyoruz. Sıcak suyumuz bile yok. Çocuklarım hep pirelerden dolayı kaşınıyor. Geçen gün evde akrep bile gördük. Herkes çocuklarını güzel şartlarda büyütmek ister. İnsan çocuklarına çikolata almak ister. Ben ise alabilirsem, bir çikolatayı dörde bölüp, her birine veriyorum” diye konuştu.

Talihsiz kadının açıklamaları ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx