Beşiktaş, “5 puanı’ UEFA’ya taşıyacak

Beşiktaş Yöneticisi Emre Kocadağ, Galatasaray’ı 3-1 yendikleri maç sonrası yaptığı açıklamada, deprem nedeniyle ligden çekilen takımlarla oynanacak maçlara hükmen galibiyet verilecek olmasına itirazını yineleyen Kocadağ, konuyu UEFA’ya taşıyacaklarını söyledi.

Emre Kocadağ yaptığı açıklamada, “Aramızda 5 puan fark var. Bizim her zaman vurgu yaptığımız, deprem nedeniyle maalesef ligden çekilmek durumunda kalan kulüplerle alakalı adaletsizlik olduğunu söyledik. Deplasman ve evde alakalı olmayan farkı söyledik.

Kesin bir doğrusu yok bunun ama Beşiktaş evinde oynadığı maçlarda performans belli, rakiplerimizin deplasmanda oynadığı maçlarda sergilediği performanslar belli. Bunun değerlendirmesini maalesef adaletsiz bir şekilde yaptılar. Bunu bir kez daha gördük. (UEFA’ya mı gideceksiniz sorusu üzerine) Bu konuyu biz zaten gerekli mercilere taşıyacağız.

Neresi olursa olsun. Bizim cebimizde duran bir konu. Unutmadık. Bugün yaşananlar ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor. Beşiktaş yarışın içinde” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir