Yapay Zeka’dan Şubat Sonu İçin BTC, SOL ve SHIB Coin Tahmini!

Ocak ayı, kripto para birimlerinin çoğunluğunun performansı açısından zayıf bir ay oldu. Ancak, Bitcoin 40.000 doların altına düştükten sonra önceki eşiğini geri kazanmayı başarı. Bu yüzden, beklentiler az da olsa pozitif bölgeye kaydı. Bu ortamda yapay zeka’dan BTC, SOL ve SHIB Coin için Şubat sonu tahminlerini aldık.

Yapay zeka 29 Şubat için SOL fiyatını tahmin ediyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasasının büyük bir kısmında bir düşüş oldu. Buna rağmen, makine öğrenimi ve yapay zeka (AI) algoritmaları Solana (SOL) fiyatı konusunda nispeten iyimser. Bu doğrultuda, önümüzdeki ayın sonuna kadar önemli bir toparlanma öngörüyor. En azından kripto ve hisse senedi analiz ve tahmin platformu CoinCodex’teki gelişmiş fiyat projeksiyon algoritmalarının tahmini bu yönde. Yapay zeka, Solana’nın Şubat ayı boyunca fiyatını artırarak 29 Şubat’a kadar 106,29 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Solana 1 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Gerçekten de, makine algoritmasının tarihsel Solana fiyat trendleri kullanılarak hesaplanan ve geçmiş dalgalanma ve piyasa hareketlerini hesaba katan yukarıdaki tahmini gerçeğe dönüşürse, kripto sektöründeki en büyük beşinci varlığın fiyatı, basın saatine göre %7,1 oranında artacak demektir.

Yapay zeka 29 Şubat için Bitcoin fiyatını tahmin ediyor

Bitcoin (BTC) 43.000 dolar fiyat seviyesini geri almak için mücadele ediyor. Ancak, 40 bin dolar bölgesine geçmesinin başlangıç için önemli olduğunu belirtmek gerekiyor. Bununla birlikte, makine öğrenimi ve yapay zeka (AI) algoritmaları düşüş eğiliminde. Dolayısıyla, önümüzdeki ayın sonuna kadar lider kripto paranın bu kritik eşiği kaybedeceğini öngörüyor. CoinCodex’in en son verilerine göre, Bitcoin Şubat ayında düşerek 29 Şubat’a kadar 38.699 dolara gerileyecek.

Bitcoin 1 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Spesifik olarak, tarihsel Bitcoin fiyat veri setinin yardımıyla hesaplanan ve halving’lerin döngüsel doğasını hesaba katan yukarıdaki tahminler doğruysa, bu, lider kripto paranın fiyatının yazı sırasındaki yerinden %8,28 oranında düşeceği anlamına gelecek.

Yapay zeka 29 Şubat için SHIB Coin fiyatını tahmin ediyor

Başta Shiba Inu (SHIB Coin) olmak üzere altcoin’ler, TD Sequential ve 200 ve 50 günlük hareketli ortalamalarda bazı kayda değer pozitif sinyaller sergiledi. Mevcut koşullarda bu ayın sonuna kadar SHIB fiyatı için CoinCodex’in tahminlerine baktık. Yapay zekaya göre, SHIB Coin 29 Şubat’a kadar 0.000008137 dolara düşecek. Bu da mevcut 0.000008904 dolarlık seviyesinden %8,61’lik bir düşüşe işaret ediyor.

29 Şubat için SHIB fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Analistlerin SHIB Coin tahminleri

SHIB Coin kısa süre önce, tradelar için trendin tükenme anını belirlemek ve potansiyel fiyat dönüşlerini öngörmek için hazırlanmış sağlam bir teknik analiz aracı olan TD Sequential’da bir dönüş sinyali verdi. Özellikle TD Sequential göstergesi, Shiba Inu’nun fiyatındaki hareketleri tahmin etmede kayda değer bir doğruluk gösterdi. Kripto analisti Ali Martinez’e göre, TDS, SHIB için potansiyel bir yukarı yönlü hareket öneriyor. Bu doğrultuda bir satın alma sinyali veriyor. Dahası analist, şu uyarıyı yapıyor:

SHIB 0,010 dolara tırmanabileceğinden ve hatta potansiyel olarak 0,011 dolara ulaşabileceğinden gözünüzü dört açın!

TD Sequential göstergesine göre potansiyel SHIB trendi. Kaynak Ali Martinez

Analist, 0,010 veya 0,011 dolara olası bir yükselişi belirtirken, 1.000 SHIB için sözleşme fiyatını belirtiyor. Bu da bireysel token fiyatının sırasıyla 0,000010 ya da 0,000011 dolara ulaşabileceği anlamına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx