LUNC, OP, AVAX ve Bu 4 Coin İçin Kritik Seviyeler Belirlendi!

Solana (SOL), Optimism (OP), The Sandbox (SAND), Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere büyük altcoinler son 24 saatte kayda değer iyileşmeler yaşayarak bir haftadır süren yaygın düşüşlere son verdi.. Fiyat artışı, Bitcoin’in (BTC) 42.000 doları aşan güçlü performansına bağlanabilir. Bu sırada LUNC coin bir yakım sonucu yükselişe geçti. İşte detaylar…

Altcoin performanslarına yakından bakış

  •  Solana (SOL): Analist Victor Olanrewaju’ya göre 23 Ocak’ta 79 dolara kadar düştükten sonra SOL toparlandı ve bu yazının yazıldığı sırada %4,62’lik bir artışa işaret ederek 91,14 dolara ulaştı. Teknik göstergeler büyüme için daha fazla potansiyel olduğunu gösteriyor; boğalar, fiyatı 94,56 dolar bariyerinin üzerine çıkarabilirlerse 100 doları hedefliyor.
  • Optimism (OP): ETH ile yakından ilişkili olan OP, yükseliş hareketini yansıtarak 3,05 dolara ulaştı. 4 saatlik grafik, 3,15 dolar direncini aşan potansiyel bir kırılmayı ve kısa vadede 3,50 dolara doğru yükseliş potansiyelinin olduğunu gösteriyor.
  •  Sandbox (SAND): Yakın zamanda yaşanan bir düşüşe rağmen SAND, Müthiş Osilatör ile yükseliş momentumunun devam edebileceğine işaret eden toparlanma işaretleri gösterdi. Ancak SAND’ın 0,45 dolarlık engeli aşması ve 0,50 dolarlık hedefine ulaşması için satın alma baskısının yoğunlaşması gerekiyor.
  •  Cardano (ADA): Alçalan kanallardan sıçrayan ADA, boğaların lehine potansiyel bir değişimin sinyalini verdi. Eğer güçlerini korurlarsa ADA 0,50 dolara tırmanabilir. Bununla birlikte, RSI ve Chaikin Money Flow’dan gelen çelişkili sinyaller potansiyel bir mücadeleye işaret ediyor ve 0,46 dolar acil destek seviyesi olarak görev yapıyor.
  •  Ethereum (ETH): ETH henüz 20 EMA’yı (2.254 dolar) veya 50 EMA’yı (2.314 dolar) aşamamış olsa da, boğaların 2.250 doların altına bir düşüşe karşı savunma yapması bekleniyor. Desteğin 2.550 dolarda geri kazanılması 2.700 dolara doğru bir yükselişi tetikleyebilir.

LUNC coin için yakım süreci dikkat çekiyor

Bireysel altcoin performanslarına ek olarak rapor, Avalanche’ın (AVAX) arkasındaki güçlü ivmeyi de vurguluyor ve Terra Classic’in (LUNC) devam eden destanına da değiniyor:

  •  Avalanche (AVAX): AVAX, yılın en yüksek seviyesi olan 50 Dolar’dan geri çekildikten sonra önceki direnç bölgesi olan 30 Dolar’da ve 20 haftalık EMA’da destek buldu. Yükseliş yönlü pin çubuğu mum formasyonu ve yükselen RSI, 41 doları hedef alan potansiyel bir sıçramaya işaret ediyor ve daha da potansiyel olarak 55 dolara ulaşma potansiyeli var.
  •  Terra Classic (LUNC): LUNC topluluğu, 1 dolarlık hedefine ulaşma kararlılığını sürdürüyor ve yedi günlük bir pencere içinde bir milyardan fazla LUNC tokenini yakarak önemli bir ilerleme kaydetti. Taraftarlar, artan yanıkların, stake etmelerin ve ters çift dip modelinin boyun çizgisinin üzerinde potansiyel bir kırılmanın potansiyel olarak LUNC’u 0,01 dolara doğru iteceğini vurguluyor. Ancak LUNC’un 6,81 trilyon tokenlik devasa arzı nedeniyle şüpheler devam ediyor. Analistlerin genel yaklaşımı temkinli bir iyimserlik içeriyor ve eğer Bitcoin yükseliş eğilimini sürdürürse son altcoin yükselişinin devam edebileceğini öne sürüyor. Ancak LUNC’un geleceği kripto topluluğu içinde yoğun bir tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx